Svět her a filmů.

Zde najdete vše co hledáte

DVD v trafice


vychází 14.11.2008 v Blesk za 49 Kč 
 

Sin City - město hříchu



Akční/drama/krimi/thriller, USA, 2005

Sin City - město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další ... po obojím. Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrni vzhledu, pocitům a dialogům knih.

Režie Frank Miller, Robert Rodriguez
Herci Jessica Albaová, Rosario Dawsonová, Elijah Wood, více...

 

 




vychází 14.11.2008 v Amercom za 69 Kč 
 

Sherlock Holmes 22: Umírající Detektiv




vychází 14.11.2008 v KaB Music za 49 Kč 
 

Randall a Hopkirk 1.




vychází 14.11.2008 v BH Promo za 299 Kč 
 

Byl Jednou Jeden člověk –kolekce 6ti Dvd




vychází 14.11.2008 v Atypfilm za 49 Kč 
 

Dva Roky Prázdnin 3.







vychází 13.11.2008 v Atypfilm za 49 Kč
 
 

Jánošík



Historický, Slovensko, 1963

Bohatým bral a chudým dával... Nesmrtelná lidová legenda na filmovém plátně.

Příběh o mladíkovi vzdorné povahy a silných morálních zásad, který našel odvahu změřit nerovné síly s ozbrojenou mocí. O muži, který naučil lidi, sužované bídou a sadistickou tyranií, doufat v pozemskou spravedlnost. Když byl roku 1713 popraven, bylo mu 25 let, přesto už toho stačil tolik, že se stal věčnou legendou.

Režie Paľo Bielik
Herci František Dibarbora, Karol L. Zachar, Jaroslav Rozsíval, více...

 

 




vychází 13.11.2008 v Blesk za 49 Kč 
 

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky



Komedie/parodie, Československo, 1967

Boj mezinárodních špionážních centrál o obyčejnou hotelovou slánku. V té se ovšem ukrývají plány na vojenské využití Venuše.

Cyril Juan - agent 4WC je muž ocelových nervů, neobyčejného postřehu, jednoduše řečeno nejlepší agent na světě. Vysílají ho všade tam, kde jde o krk. Je to Velký Vůdce, Velký Sympaťák, Velký Hrdina. A přece na jeho likvidaci stačí obyčejný úředníček, pan Foustka. Ten se spolu se svým psem zaplete do boje mezinárodních špionážních organizací.

Režie Václav Vorlíček
Herci Jan Kačer, Jiří Sovák, Jan Libíček, více...








 
vychází 12.11.2008 v Blesk za 49 Kč 
 

Černá kniha



Thriller/válečný, Nizozemí/Belgie/Velká Británie/Německo, 2006

Inspirováno skutečnými událostmi.

Děj filmu je zasazený do let 1944-1945 a vypráví příběh židovské dívky Rachel, jež se ukrývá v okupovaném Holandsku. Potom, co je svědkem masakru celé své rodiny, se připojí k domácímu hnutí odboje. Dostane za úkol napojit se na velitelství gestapa tím, že svede šarmantního německého kapitána. Verhoeven staví svůj film jako velkolepou akční podívanou, na kterou ale zároveň pohlíží s ironickým odstupem. Scénář filmu vychází ze skutečných událostí a staví na hlavní ženské hrdince, která ve filmu představuje jediný záchytný bod. Film totiž dobu i hrdiny popisuje v neustálé ambivalenci. Pohrává si s tradičním pohledem na odboj i nacisty, jejichž zažité obrazy často převrací.

Režie Paul Verhoeven
Herci Carice van Houtenová, Sebastian Koch, Thom Hoffman, více...

 

 




vychází 12.11.2008 v Filmhouse za 49 Kč 
 

Hrabě Monte Cristo



Thriller/dobrodružný/historický, Velká Británie/USA, 2002

Slavný román Alexandra Dumase po mnoha letech na filmovém plátně.

Příběh lásky, zrady a pomsty - to je věčná klasika z pera Alexandra Dumase staršího s názvem Hrabě Monte Cristo. Edmond Dantés se při pokusu o záchranu kapitánova života dostane na ostrov Elba, kde se setká s internovaným Napoleonem Bonapartem. Přijme od něho dopis, o kterém se nemá nikdo dozvědět. Bohužel ho ale zahlédne "přítel" Fernand Mondega, který ho po návratu do vlasti udá úřadům. To vše proto, aby Edmondovi odloudil jeho milou Mercedes. Dantés je uvězněn na ostrově If a prožije zde přes sedm let útrap, mučení a ponížení. Pak se mu podaří uprchnout a jediné, po čem touží, je pomsta.

Režie Kevin Reynolds
Herci James Caviezel, Guy Pearce, Richard Harris, více...

 

 




vychází 12.11.2008 v Filmag za 45 Kč 
 

Carnival of Souls



Drama/horor/mysteriozní, USA, 1998

Režie Adam Grossman, Ian Kessner
Herci Bobbie Phillipsová, Shawnee Smithová, Larry Miller, více...















 

 

vychází zítra v Blesk za 49 Kč 
 

Nemocnice na Kraji Města 2.






vychází 11.11.2008 v Aha za 49 Kč 
 

Pippi dlouhá punčocha



Pohádka/pro děti, Česká republika, 1997

Které dítě nesnilo o tom být jako Pippi. . . Vždyť Pippi se žádná holka na světě nevyrovná - je silnější než všichni siláci, chytřejší než dospělí a navíc může zůstat vzhůru jak dlouho chce.

Režie Clive Smith


















vychází 11.11.2008 v FilmExport za 49 Kč 
 

Valentin Dobrotivý



Komedie, Československo, 1942

Česká filmová komedie o kanadském žertíku, který mohl přijít hodně draho.

Velmi pracovitý, ale také velmi naivní úředník pojišťovny Valentin Plavec se stává terčem nekonečných legrácek, vtípků a recesí svých kolegů Bejšovce a Voborníka. Poslední vydařený kousek se jim však poněkud vymkl z ruky. Připsali totiž k výhernímu číslu 8456 jedničku a namluvili Valentinovi, že vyhrál v loterii milion. Jelikož si však Valentin nemůže vyzvednout výhru okamžitě, vybere dvacet tisíc, což jsou veškeré úspory, které našetřil společně se svou snoubenkou Helenou a začne nakupovat na zálohu. Koupí auto, najme personál do vily. Jako čerstvý milionář je práci povýšen a dokonce se k němu začne hlásit i lakomý strýc Kudrna. Pravda však brzy vyjde najevo a když mu kolegové prozradí, že šlo jen o žert, všichni ho opustí, jen věrná Helena zůstane a dokonce pomůže nešťastnému snoubenci zrušit všechny zálohované a domluvené obchody. Když vyjde v novinách zpráva, že došlo k chybě a vítězný los má číslo 18456, rozhodne se Valentin oběma vykutáleným vtipálkům pomstít.









vychází 11.11.2008 v Šíp za 49 Kč 
 

Zástupce velitele



Akční/thriller, USA/Rumunsko, 2006

Je čas převzít velení!

Sam Keenan je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušeností a určením chránit americké zájmy kdekoliv na světě. Ale v den, kdy přijíždí do svého nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání…před tím, než ambasáda lehne popelem.

Režie Simon Fellows
Herci Jean-Claude Van Damme, Julie Coxová, William Tapley, více...












vychází 05.11.2008 v FilmX za 99 Kč 
 

Bílý šejk




Drama/komedie/romantický, Itálie, 1952

Felliniho režijní debut je parodickou komedií, v níž si slavný tvůrce dělal legraci z v 50.letech populárních fotorománů, v nichž nabízely ženské časopisy svým spanilomyslným čtenářskám pravidelnou porci "báječné" romantiky.

Režie Federico Fellini
Herci Alberto Sordi, Brunella Bovová, Leopoldo Trieste, více...








vychází 05.11.2008 v Filmhouse za 49 Kč

 

Hoši z Brazílie




Thriller, Velká Británie/USA, 1978

Zápas židovského novináře o odhalení sadistického nacistického vědce.

Známý lovec nacistů, Ezra Lieberman, je upozorněn, že několik válečných zločinců se ukrývá v Paraguayi. Vydává se po této stopě a brzy zjišťuje, že neblaze proslulý osvětimský lékař Josef Mengele provádí v jihoamerickém pralese své nebezpečné genetické výzkumy...

Režie Franklin J. Schaffner
Herci Gregory Peck, Laurence Olivier, James Mason, více...








vychází 05.11.2008 v Filmag za 45 Kč 
 

Dveře Do Ticha




vychází 05.11.2008 v Sport za 49 Kč 
 

Kobra 11 - Na život a na smrt


Krimi, Německo, 2007

Režie A. Sand
Herci E. Atalay, R. Steinke, G. Burkhard, více...

 

 

 




vychází 05.11.2008 v Aha za 49 Kč 

 

Dva lidi v Zoo



Komedie, Československo, 1989

Režie Marie Poledňáková
Herci Miroslav Macháček, Jiřina Jirásková, Martin Morávek, více...



 

 
















vychází 04.11.2008 v Šíp za 49 Kč 
 

Elita armády



Thriller/akční, USA, 2006

Spravedlnost dorazila do ulic.

Phili Sauvage býval během operace Pouštní bouře vojákem speciální jednotky. Teď je najat k ochraně vysloužilého světového šampióna v těžké váze Waynea Barclayho. Barclay. ze kterého se zatím stal zámožný podnikatel, se i se svou rodinou ocitl v nebezpečí. Z vězení právě propustili bývalého rapového krále a gangstera, který se chystá Barclaymu pomstít za to, že ho pomohl dostat za mříže. Riziko je vysoké, a proto Sauvage sestavuje tým mladých bojovníků a bývalých vojáků, kteří dohromady tvoří Elitu armády.

Režie Sheldon Lettich
Herci Jean-Claude Van Damme, Razaaq Adoti, Vivica A. Foxová, více...

 

 


 




vychází 04.11.2008 v Lidové noviny za 49 Kč 
 

Planety 8: Budoucnost



vychází 04.11.2008 v Blesk za 49 Kč 
 

Most do země Terabithia



Dobrodružný/mysteriozní/rodinný, USA, 2007

Zavřete oči a vstupte do světa fantazie.

Film je adaptací celosvětově úspěšného bestselleru Katherine Patersonové Bridge to Terabithia, koprodukovaný dvěma předními filmovými studii Walt Disney Pictures a Walden Media, která se nedávno podepsala pod celosvětově úspěšným kinohitem Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Dva hlavní představitelé, Jess a Leslie, vytvoří imaginární království Terabithia, plné kouzelných bytostí, v kterém se stanou králem a královnou. Pod tvorbu nádherných paláců, mystických bytostí a zázračné přírody se podepsalo oscarové studio Weta Digital ve Wellingtonu, Nový Zéland, z jehož dílny vyšly kinohity jako Pán Prstenů 1-3, King Kong a mnohé další. Film je celovečerním debutem talentovaného režiséra, který má na svém kontě nominaci na Oscara a cenu Emmy - Gabora Csupa. Film se stejně jako Pán Prstenů 1-3 natáčí ve West Aucklandu, na Novém Zélandu v lesích Riverhead.

Režie Gabor Csupo
Herci Josh Hutcherson, AnnaSophia Robbová, Erin Annisová, více...

 

 




vychází 04.11.2008 v Blesk za 49 Kč 
 

Nemocnice na Kraji Města 1.




vychází 04.11.2008 v Amercom za 69 Kč 
 

Columbo: Publish or Perish


Krimi/drama/mysteriozní, USA, 1974

Režie Robert Butler
Herci Peter Falk, Jack Cassidy, Mickey Spillane, více...

 








  vychází 3.11.2008 v Cesty kolem světa za 249 Kč

Vítejte ve Švýcarsku


 

Francie/Švýcarsko, 2004

Komedie výborně obsazená francouzskými hereckými hvězdami, jejíž humor je založen na rozdílnosti povah Švýcarů a Francouzů. Preciznost a dokonalý pořádek občanů neutrální země je v kontrastu s francouzským savoir vivre a určitou ležérností, se kterou právě tito milovníci vína přistupují k odhazování papírků na ulici či přecházení na červenou.

Režie Léa Fazer
Herci Vincent Perez, Emmanuelle Devosová, Denis Podalydes, více...

 

 

 

 


 




vychází 3.11.2008 v Aha za 49 Kč 
 

Strýček Buck



Komedie, USA, 1989

Zapřísáhlému starému mládenci Buckovi, který je proslulý svým bohémským životem, jsou svěřena na hlídání tři nezbedná dítka. Nezbývá mu, než si s nimi nějak poradit...

Manželé Cindy a Bob Russellovi musí kvůli náhlému onemocnění Cindina otce odjet za ním a nezbývá nic jiného, než svěřit tři děti - středoškolačku Theu, devítiletého Milese a pětiletou Maicy do péče strýčka Bucka, zapřisáhlého starého mládence, proslulého bohémsky neukázněným životním stylem. Buck, zaměstnaný v pneuservisu své dlouholeté milenky Chamice, se rázně ujme své úlohy, celkem snadno čelí rozpustilostem Milese a Maicy, zato se střetává s negativistickou dospívající Theou. Buck prokáže v nezvyklé roli nevšední vynalézavost, smysl pro humor, ale hlavně srdce a zodpovědnost a brzy si získá synovce a menší neteř. Vzpurná Thea se pomstí Buckovi intrikou za to, že brání jejímu vztahu se spolužákem: způsobí roztržku mezi Buckem a Chamice. Buck ochrání Theu před nechtěnou sexuální zkušeností a Thea docení jeho životní moudrost. Během týdne stráveného s dětmi Buck pochopí, že jeho mládenecká svoboda může vyústit v osamění a že mu chybí žena a rodina. Báječný strýček Buck se k radosti dětí smíří s Chamice a chystá se obohatit svůj život i jinak.

Režie John Hughes
Herci John Candy, Jean Louisa Kellyová, Gaby Hoffmannová, více...

 

 




vychází 3.11.2008 v Amercom za 69 Kč 
 

Pan Monk a Kluk s Novinami








vychází dnes v Blesk za 49 Kč 
 

Moře lásky: Osudové setkání