Svět her a filmů.

Zde najdete vše co hledáte

Novinky ze světa

ROKR EM35 s optickým zoomem

Motorola připravuje hudební vysouvák ROKR EM35 s optickým zoomem


Motorola ROKR EM35

 

Čínský telekomunikační úřad schválil pro provoz novou Motorolu vysouvací konstrukce. Ta je zaměřená na hudbu a vedle hudebního přehrávače nabídne i FM rádio.Motorola ROKR EM35

Motorola připravuje hudební vysouvák ROKR EM35 s optickým zoomem


Čínský telekomunikační úřad schválil pro provoz novou Motorolu vysouvací konstrukce. Ta je zaměřená na hudbu a vedle hudebního přehrávače nabídne i FM rádio.

Motorola vedle nového vysouvacího modelu VE66 s pětimegapixelovým fotoaparátem připravuje i vysouvací hudební mobil. Připravovaná Motorola ROKR EM35 nabídne displej s rozlišením QVGA, který dokáže zobrazit 262 000 barev.

Motorola ROKR EM35

K fotografování je připraven třímegapixelový fotoaparát, který je podle čínského telekomunikáčního úřadu vybaven optickým zoomem. Je ale s podivem, že Motorola připravila optické přiblížení pro fotoaparát s nižším rozlišením, když má v portfoliu už pětimegapixelový fotomobil.

Motorola ROKR EM35

Rozměry nové Motoroly jsou 107 x 49,5 x 16 milimetrů a hmotnost má hodnotu 117 gramů. Telefon používá operační systém postavený na Linuxu a Javě a tak ani v evropské verzi nemůžeme očekávat podporu sítí třetí generace. Operační systém MOTOMAG X totiž prozatím 3G sítě nepodporuje. S telefonem se lze dovolat ve všech čtyřech pásmech GSM. Nechybí podpora EDGE.

Motorola ROKR EM35

Hlavní atrakcí novinky je hudební přehrávač, kterému sekunduje FM rádio. Hudbu bude možné poslouchat přes klasická sluchátka díky audio konektoru 3,5 milimetru. Vestavěná paměť má kapacitu 110 MB. Paměť bude možné zvětšit pomocí paměťových karet formátu microSD. Konektivitu obstarává Bluetooth a microUSB konektor.

Připravovaná novinka má stejně jako Motorola ROKR E8 dotykový ovladač FastScroll pro snadné projíždění rozsáhlou nabídkou hudebního katalogu. Nechybí ani ovladače hudebního přehrávače umístěné na spodní části vrchního dílu telefonu.

Žádné komentáře