Svět her a filmů.

Zde najdete vše co hledáte

Hry na PSP™

PSP SBK-07: Superbike World Championship

PSP SBK-07: Superbike World Championship

Motocyklová závodní simulace, která je určena fanouškům maximálně realistického i akčnějšího přístupu k závodění. K dispozici jsou závodní speciály značek Ducati, MV Agusta, Honda, Suzuki, Kawasaki a Triumph, s nimiž si zazávodíte o co nejlepší umístění na více než 30 tratích rozdělených do třech kategorií. První kategorii tvoří podle skutečnosti vytvořené závodní kruhy (Assen, Laguna Seca, Donington, Hockenheim, Valencia, Albacete), do druhé kategorie patří tratě situované do přírody mimo města (Alpy, Azurové pobřeží, Toskánské pohoří, Korsika, pobřeží Amalfi) a třetí kategorii tvoří tratě a okruhy situované do celé řady světových metropolí (Londýn, Barcelona, Berlín).


PSP Tiger Woods PGA TOUR 09

PSP Tiger Woods PGA TOUR 09

Hlavní novinkou ve hře bude dynamický a volně modifikovatelný herní systém, s jehož úpravou hráčům pomůže osobní trenér Tigera Woode Hank Haney. Snažíte se o to, aby váš míč letěl daleko a přímo? Pokoušíte se atakovat jamku přihrávkou? Vám, kdo letos vyrazíte na hřiště v boji o prvenství ve FedEx Cupu, poradí v dalším rozvoji kariéry absolutní novinka v letošní hře, kouč Haney. V Tiger Woods PGA TOUR 09 je úroveň hráčských dovedností dynamická a neustále se přizpůsobuje situaci v právě probíhajícím kole tak, jako na skutečném hřišti. Po každém kole pak Haney shrne hráčův výkon. Díky tomuto hodnotícímu systému si hru naplno užijí všichni od začátečníků až po golfové mistry.


PSP Secret Agent Clank

PSP Secret Agent ClankPoprvé v serii Ratchet & Clank se náš mechanický hrdina Clank ,dostává do popředí kde učinkuje ve své výborné hře jako nejlepší světový tajný agent. Mužete očekávat využití nejnovejších zbraní, vylepšených pomůcek které využije k vysvobození svého nejlepšího kamaráda Ratcheta.Minimální konfigurace: konzole PSP